O serwisie

Serwis grazilla.pl to prężnie rozwijające się miejsce w sieci oferujące wirtualną rozrywkę na najwyższym poziomie. W naszych zasobach znajduje się ponad półtora tysiąca gier, a liczba ta stale rośnie.

 

„N” jak nowoczesność

 

Stron udostępniających gry online jest bez liku. My jednak nie chcemy być kolejnym katalogiem gier, ale serwisem, w którym każdy poczuje się dobrze – miejscem, do którego wraca się z radością i które z przyjemnością poleca się znajomym.

 

Dlatego stworzyliśmy między innymi nowoczesny panel użytkownika, w którym można budować własny krąg znajomych, kontaktować się z innymi graczami, czy tworzyć własne listy ulubionych gier.

 

Aby maksymalnie ułatwić Państwu czerpanie pełnej radości z naszych gier wprowadziliśmy także funkcję zmiany rozmiaru okna gry oraz możliwość zaciemniania tła. Ta ostatnia możliwość przydaje się szczególnie wtedy, gdy dana gra wymaga dużego skupienia.

 

„I” jak intuicja

 

Chcemy, by nasz portal był najbardziej przyjaznym portalem z grami on-line. Dlatego postawiliśmy na przyjemną dla oka szatę graficzną oraz prostą i intuicyjną nawigację. Zarówno konstrukcja głównego menu, jak i jednoznaczny podział gier na czytelne i precyzyjne kategorie, pozwalają na proste i szybkie poruszanie się w serwisie.

 

„D” jak dziecko

 

Wierzymy, że wirtualna rozrywka może być bezpieczna dla dzieci i jednocześnie nieść ze sobą walory edukacyjne. Specjalnie dla naszych milusińskich wyodrębniliśmy kategorie takie, jak „Po szkole”, „Dla najmłodszych dzieci”, czy „Kolorowanki”. Rodzice, których pociechy będą się z nami bawić, mogą mieć pewność, że zebrane w tych działach gry są w pełni bezpieczne: pozbawione przemocy i wulgarności oraz rozwijające umysł i wyobraźnię.

 

Najmłodszych zapraszamy do odkrywania fantastycznie kolorowego świata bajkowych księżniczek, uroczych zwierzątek i najbardziej znanych bohaterów kreskówek. Świata, w którym zabawa przynosi edukację, a dobro zawsze zwycięża nad złem.

 

 

„S” jak społeczność

 

Wiemy, jak wielką rolę odgrywa we współczesnym Internecie uczestnictwo w zgranych społecznościach. Zapraszamy naszych Użytkowników do rejestrowania się w najważniejszych sieciach społecznościowych i dzielenia z przyjaciółmi doskonałą rozrywką zamieszczoną w serwisie grazilla.pl. Jesteśmy między innymi na NK.pl, facebook.com oraz Google+.

 

Ponadto w naszym panelu użytkownika mogą Państwo budować własne grono znajomych. W ten sposób narodziło się już wiele wartościowych i trwałych przyjaźni, zachęcamy więc do rejestracji, dzięki której możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości naszego portalu.

 

„B” jak bezpieczeństwo

 

Korzystanie z naszego portalu jest bezpłatne. Dotyczy to zarówno rejestracji w serwisie, jak i grania w zgromadzone gry. Wszelkie przypadki noszące znamiona oszustwa lub wyłudzenia prosimy natychmiast zgłaszać do administracji – podejmiemy stosowne kroki mające na celu wyeliminowanie takich sytuacji.

 

Dbamy również o państwa dane osobowe. Zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności serwisu.

 

Na najważniejszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo dzieci, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi z Państwa strony i w razie wszelkich pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Polecamy państwa uwadze również informacje na stronie „Dla rodziców”.