Dla rodziców

Doskonale wiemy, jak wiele zagrożeń czyha w Internecie na najmłodszych. Dlatego nasz serwis od samego początku projektowany był z myślą o bezpieczeństwie naszych milusińskich. Pragniemy, by rodzice wiedzieli, że w grazilla.pl ich dzieci znajdą całkowicie bezpieczną rozrywkę oraz edukację poprzez zabawę.

 

Nasza filozofia

 

Wśród kategorii dostępnych w serwisie wyodrębniliśmy między innymi takie, jak „Po szkole” i „Dla najmłodszych dzieci”, w których zebraliśmy gry starannie wyselekcjonowane – nie zawierające przemocy, wulgaryzmu, ani innych elementów mogących w jakikolwiek sposób negatywnie wypłynąć na delikatną psychikę maluchów.

 

W innych kategoriach znajdą Państwo również gry oparte na popularnych – znanych, lubianych i bezpiecznych dla dzieci – bajkach, a także rozwijające wyobraźnię kolorowanki i układanki.

 

Bardzo ważny jest też fakt, że nawet – przeznaczone dla młodzieży – gry typu „strzelanie” i „walki” również pozbawione są brutalnej, bezpośredniej przemocy i zamieszczone zostały w odrębnych kategoriach oraz odpowiednio oznaczone i opisane.

 

Dzięki takim zasadom – których sztywno się trzymamy - Rodzice mają pewność, że ich dziecko nie będzie narażone na żadne zagrażające jego rozwojowi elementy.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo, zdrowie psychiczne dziecka i jego prawidłowy rozwój, to wartości najważniejsze. Te właśnie cele przyświecają nam podczas tworzenia serwisu grazilla.pl

 

Bezpieczeństwo

 

Zdecydowana większość gier zebranych w serwisie grazilla.pl nie zawiera żadnych elementów przemocy i wulgarności. Ponadto zostały one podzielone na kategorie jednoznacznie informujące o ich charakterze oraz oznaczone stosownymi słowami kluczowymi i dodatkowo opisane.

 

Jeśli podczas korzystania z serwisu natrafią Państwo na grę, która – Państwa zdaniem – nie powinna się w nim znaleźć ze względu na bezpieczeństwo dziecka (lub też powinna zostać dodatkowo oznaczona), prosimy o kontakt z nami. Jakość oferowanej przez nas rozrywki jest najważniejsza, dlatego gwarantujemy błyskawiczną reakcję na każde zgłoszenie.

 

Podkreślamy również, że wszystkie gry zamieszczone w naszym serwisie są całkowicie bezpłatne. Jeśli Państwo lub państwa dziecko zostanie kiedykolwiek poproszone w imieniu serwisu grazilla.pl o dokonanie jakiejkolwiek płatności – prosimy o uznanie takiego wydarzenia za próbę oszustwa i natychmiastowe zgłoszenie go do administracji serwisu. Nie godzimy się na wykorzystywanie naszych Użytkowników, a w szczególności dzieci, dlatego podejmiemy wszelkie przewidziane prawem kroki przeciwko autorom takiego oszustwa.

 

Odpowiedzialność

 

Drodzy Rodzice! Administracja serwisu grazilla.pl dobro dziecka stawia na najwyższym miejscu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla wszystkich milusińskich.

 

Pamiętajmy jednak, że żadne dziecko nie powinno korzystać z komputera oraz internetu bez nadzoru osób dorosłych. Od państwa opieki, rozsądku i subiektywnej oceny treści zależy w największym stopniu to, czy państwa dzieci nie będą narażone na ewentualne zagrożenia. Dlatego apelujemy, aby nie pozostawiać dziecka „samemu sobie”, a komputera – ani tym bardziej internetu – nie traktować jako sposobu na „chwilę przerwy” od zajmowania się ukochaną pociechą.

 

W razie wszelkich pytań, uwag lub sugestii prosimy o kontakt z nami.